• Tipul de angajare:
    termen lung
  • Tipul de muncă:
    • necalificat
  • Județ: BihorOraș: Oradea
  • E-mail: moc.liamg@1einetsolim

Manipulant marfa - Oradea

Cerinte post:
Educatie: minim 8 clase
Vedere / stare de sanatate bune, dexteritate
Disponibilitate pentru munca fizica

Descrierea jobului
Salariu si beneficii:
Salariu net: 1.500-1.600
Tichete de masa: 1 tichet per zi lucrata – valoare: 300 RON/luna
Bonus de performanta de pana la 600 RON brut
Transport asigurat
Posibilitate ore suplimentare platite dublu

Pentru angajare, sunati la 0748.666.717

Contactați ofertantul

Adresa de email:
Mesaj:

Introduceți aici codul
din imaginea alăturată

Alte oferte asemănătoare

Manipulant marfa - Oradea Cerinte post: ... Bihor 11 Octombrie
2018
Angajam operatori productie - Bumbesti Jiu Angajam Muncitori/Muncitoare in Bumbesti-Jiu ... Gorj 11 Octombrie
2018
Locuri de munca fabrica incaltaminte - Jilava Fabrica de incaltaminte angajez pentru benzi de tras-talpuit muncitori calificati si necalificati. ... Ilfov 17 Octombrie
2018